Lazer Kesim Kazıma Kişiye Özel Hediye

Masa Lazer Kazıma Çalışmalarımızı Keşfedin

Firmamız lazer kesim hizmetlerini mobilya imalatı sektörü için de sizlere sunmaktadır. Giotto galvo lazer cihazı ile yapılan masa lazer kazıma işlemi, beklediğiniz sonuçtan çok daha iyisini sizlere vermenin yanında markalaşmış kafe,restaurant ve otellerin vazgeçilmezidir. Bu alanda da uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışıyoruz. Mobilya tasarımlarınız için en iyisini tercih edin ve kaliteli ürünleriniz için birlikte çalışalım.

Giotto ahşap  galvo lazer makinesi, 150×150 cm ölçülerinde kullanılabilecek ahşap, mdflam, highgloss, sunta, pvc, kontrapla ve, akrilik gibi malzemeler için en son hızda desen yakma, kazıma, desen işleme ve markalama uygulamaları gerçekleştirmektedir. Giotto galvo lazer cihazı tüm ahşap ürünler için kullanılabilir. Masa, sandalye, kutu, kasa ve aklınıza gelebilecek tüm ürünler için firmamızın hizmetleri fayda sağlayacaktır. Gravür işleme, oyma ve yakma uygulamaları ile de detay tasarımlar yapılır. Mobilyanıza dair fikir olarak ne düşünüyorsanız, mobilya lazer kazıma işlemleri ile biz gerçek hale getiriyoruz.  Lazer kesim işlemlerinin yanında mobilya eskitme de yapmaktayız. Dilerseniz en eski mobilyaların görünümünü dahi sizin tasarımınıza yansıtabiliriz. Desen yakma ve kazıma yöntemleri ile mobilyanızı siyah ya da beyaz renk ile değiştirebiliyoruz. Mobilya ve dekorasyon sektörlerinde artık lazer kesim ve makineleri tercih ediliyor. Firmamız ise alandaki en iyi cihazı kullanarak sizlere mobilya lazer kazıma çalışmalarında deneyimlerini en iyi şekilde aktarıyor. En uygun fiyat seçenekleri sayesinde de bütçenize uygun bir lazer kesimi sizinle olacak.

Firmamızın mobilya lazer kazıma işlemleri ile neler yapılabilir diye soracak olursanız;

– Desen çalışmaları, çizgisel resimler, figür ve motifler

– Boyalı mobilyaların işlenmesi

–  Desenli ve çizgisel tasarım içeren logolar

– Mobilya üzerine malzeme kaplama

– Daha derin şekilde kazınarak yapılan işlemeler

– Daha ince ahşap mobilyaların kesimi

– 3 boyutlu çalışmalar

Mobilyalarınız için lazer kesim ve diğer tüm işlemler için neler yapabileceğimize birlikte bakabiliriz. Firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.